Vēlos pateikt Jums lielu paldies  par kāju īkšķu regulatoriem, kurus saņēmu 6. februārī un tanī pat vakarā sāku jau lietot . Jūtos labi un nelielas izmaiņas jūtamas arī pēdās.
Vēlreiz mīļš paldies  un vēlu Jums veiksmi it visā ko darāt .
Ar cieņu , Dzintra


"Daba dara savas korekcijas un es arī pagājušogad sāku sajust sāpes no mana jaukā kājas pirksta kauliņu deformācijas. Esmu dejotāja, tāpēc ļoti bieži jākustās uz pirkstgaliem. Lūk, ātrā palīdzība ir šis īkšķa regulators! Protams , kā jebkuras zāles , to jālieto regulāri - tikai tad būs efekts!! Jau pēc pāris mēnešiem man ir krietni vieglāk! Mums tiek dota iespēja! "
Inese - 45 gadi.
"Šo regulatoru ir ļoti viegli uzlikt. Uzlieciet šo ierīci katru nakti, ejot gulēt. Rezultāti ir brīnišķīgi. Es to iesaku  ikvienam."
"Es esmu tik priecīga, ka atradu šo produktu, kurš dara to, ko sola.  Mana pieredze rāda to, ka tas  viegli veic kājas izlīdzināšanu, pie tam bez jebkādām sāpēm nakts laikā.  Šī ierīce veicina pareizu  pozīcijas korekciju dienas laikā.  Kaut arī es negaidu pilnīgu un absolūtu kauliņa lielā pirksta korekciju, es jūtu, ka tas viennozīmīgi ir liels pluss, lai apstādinātu situācijas pasliktināšanos."
"Man ir  bursīts sākuma stadijā. Lai šis process neprogresētu es katru nakti censos šo ierīci uzlikt. Es to uzlieku uz nakti un noņemu no rīta".

"Nakts regulators man ir ļoti svarīgs pirkums - tas ir neticami, bet  jau pēc piektās nakts mana lielā kājas pirksta izskats ir manāmi uzlabojies. Puns, kas bija izcēlies uz tā, ir kļuvis mazāks gandrīz uz pusi". 65-gadīga sieviete
"Esmu to izmantojis tikai dažas dienas, bet es domāju, ka tas jau palīdz.  Es uzlieku to uz nakti un kad mostos no rīta, to noņemu bez problēmā". Vīrietis, 44 gadi

"Ja jums ir nopietnas  kāju īkšķa problēmas, šis produkts būs tas, kas darbosies. Esmu mēģinājusi citus, bet  šina slīdēja uz sāniem, jo kājas pirksta bursīts ir tik liels. Šī šina visu nakti atrodas vietā, to viegli regulēt un tā nerada nekādu dikomfortu. Esmu ļoti apmierināta ar rezultātiem. Izskatās, ka šogad jaukiem vasaras apaviem būšu gatava!"

"Viennozīmīgi atvieglo diskomforta sajūtas naktī. Es bez tā nekur vairs nedodos prom. To vienmēr turu līdzi arī savā  ceļojumu somā".
"Labs produkts. Jau pēc dažām reizēm es ievēroju starpību. Lai redzētu reālu rezultātu, es to izmantošu katru dienu. Man tas nepieciešams, lai izvairītos no operācijas. Esmu apkopēja, Čikago"
Copyright © 2017 kajukauliniem.lv visas tiesības aizsargātas.

ATSAUKSMES:


Kāju īkšķu regulatorus saņēmu kādus divus mēnešus atpakaļ un uzreiz sāku tos lietot. Regulatori man bija nepieciešami, lai izvairītos no diskomforta sajūtas, kā arī sāpēm, jo redzēju, ka jau ir neliela kāju kauliņu deformācija. Lietoju tos katru nakti un jau tagad varu pateikt, ka no diskomforta sajūtas jau izvairos. Ļoti svarīgi, ka naktī tas nerāda pilnīgi nekādu diskomfortu. Pasūtīju arī masāžas zeķītes.
Ar cieņu, Ludmila, 32 gadi.

Tagad arī Latvijā!

Ja Jums ir jautājumi, zvaniet darba dienās no plkst. 9:00 - 18:00 uz tel. 29652188